Collection: Pantry Provisions

39 products
  • French Baguette
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raincoast Crackers
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Truffle Chips
    Regular price
    from $3.95
    Sale price
    from $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rustic Bakery Sourdough Crackers
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Thornbury Baguette (organic)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neal Brothers Chips
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oh My Yummies Gluten-Free Crackers
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stonewall Crackers
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cottage Country Apricot & Hot Pepper Jelly
    Regular price
    from $4.50
    Sale price
    from $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stonewall Gluten-Free Crackers
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cottage Country Balsamic Maple Fig
    Regular price
    from $4.50
    Sale price
    from $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DiVino Olive Spread
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rallis Greek Olive Oil
    Regular price
    $28.95
    Sale price
    $28.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Catherine's Red Pepper Jelly
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mary’s Gluten Free Cracker
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beaver Valley Maple Syrup 🍁
    Regular price
    from $5.95
    Sale price
    from $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hive Honey
    Regular price
    $16.95
    Sale price
    $16.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rummo Italian Pasta
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out